gelecekteki olası trendleri izleyebileceğiniz 2015’te takip edilmesi gereken 20 web sitesi.

Başkalarının yeni fikirleri bize her zaman ilham olur. İşte size tüm bu yenilikleri ve gelecekteki olası trendleri izleyebileceğiniz 2015’te takip edilmesi gereken 20 web sitesi.

Bir inovatör olarak şirketinizi/kendinizi geleceğe hazırlamanız ve ileriye doğru bakmanız gerekir. Dünyanın artan bir tempoyla değiştiğini bildiğiniz bir ortamda bu hiç de kolay değildir. Peki şimdi ne olacak? Pazarınız nasıl değişecek? Hangi teknolojiler gelişiyor? Hedef müşterileriniz nasıl değişiyor? Ve bunların şirketinizdeki etkisi nasıl olacak?
İşte size tüm bu yenilikleri ve gelecekteki olası trendleri takip edebileceğiniz 2015’in takip edilmesi gereken 20 web sitesi
1. Sprinwise
Springwise tüm dünyada geleceği parlak görünen, bölgesel veya uluslararası uyarlamalara, genişlemelere işbirliklerine, yatırımlara veya ortaklıklara hazır tüm girişimleri, fikirleri ve konseptleri tarıyor.
http://www.springwise.com/
2. Trendwatching
Dünyanın önde gelen trend takip şirketlerinden bir tanesi; trendwatching.com. Dünya genelinde yeni gelişen tüketici trendlerini, sezgilerini ve inovasyonları takip eder ve yayınlar.
http://trendwatching.com/
3. Trend Hunter
Trend Hunter, 90 binin üzerinde trend avcısı tarafından dünyanın en kapsamlı ve en popüler keskin fikirlerle beslenen bir fikir platformu.
http://www.trendhunter.com/
4. MoreInspiration
MoreInspiration, mümkün olan tüm domainlerden inovatif ürünleri ve teknolojileri keşfetmenize imkan verir.
http://www.moreinspiration.com/
5. Trends@alltop
Alltop’un amacı, ilgilendiğiniz alanlarda ‘Neler Oluyor’ sorusuna cevap bulmanıza yardımcı olmaktır. Alltop’un diğer arama motorlarından farkını merak ediyor olabilirsiniz. Bir arama motoru ‘Çin’in nüfusu nedir?’ gibi sorulara cevap ararken işinizi görebilir. Ancak her ne kadar cevap bulmak için biraz daha uzun süre gerekse de, ‘Çin’de neler oluyor?’ gibi bir soruya bu sitede cevap bulabilirsiniz.
http://trends.alltop.com/
6. CoolBusinessIdeas
CoolBusinessIdeas.com, dünya genelinde oldukça yeni parlak iş fikirlerini takip eden bir blog. En son, en yeni iş fikirleri üzerinde avlanmak için bu siteyi takip edebilirsiniz.
http://www.coolbusinessideas.com/
7. NOTCOT
NOTCOT A.Ş., notcot.com gibi ağ tasarım sitelerini de kapsayan bir şirkettir. Ayrıca notcot.org, notcuture.com, liqurious.com gibi inovatif topluluğa katkı yapan sitelerden oluşur. NOTCOT, fikir, estetik ve eğlence görsellerinin filtrelenebildiği bir internet sitesidir.
http://www.notcot.org
8. PSFK
Tasarım, dijital, pazarlama,medya ve teknoloji endüstrilerinden milyonlarca okuyucunun her ay, yeni gelişmekte olan fikir ve inovasyonları okuyup, tartışıp paylaştığı bir platfırmdur.
http://www.psfk.com/

tüm liste için http://www.inovasyon.co/2015te-takip-edilesi-20-web-sitesi/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s